Zapraszamy na kolejne bezpłatne wydarzenie z cyklu Startup Training. Tematem przewodnim spotkania będzie sztuka podejmowania dobrych decyzji biznesowych w oparciu o emocje i autentyczność.

Data: 19 grudnia 2017 r.
Godzina: 18:00 – 20:00
Miejsce: Biuro coworkingowe Inkubatorów AIP Białystok ul. Warszawska 13 lok. 2.

Liczba miejsc ograniczona. Wstęp wolny po rejestracji!

https://emocjewbiznesie.evenea.pl/
lub mailowo: katarzyna.kosinska@inkubatory.pl

Warsztaty (ok. 2 godz.)
Często słyszymy, że w biznesie nie ma emocji i miejsca na sentymenty. Czy Wy też spotkaliście się z takim stwierdzeniem? Emocje w biznesie często traktowane są jak zło. Jako coś co się wypiera albo omija szerokim łukiem i nie rozmawia o tym. Podczas spotkania przyjrzymy się temu jakie przekonania posiadamy w sobie a propos emocji w biznesie. Popatrzymy z różnych perspektyw na obecność naszych emocji w biznesie i zarządzaniu ludźmi oraz spróbujemy postawić pierwszy krok do tego, by skorzystać z obecności emocji do podejmowania dobrych dla nas decyzji biznesowych. Zastanowimy się wspólnie jak zyskać pewność siebie w biznesie i dlaczego nasze emocje mogą źle wpływać na prowadzoną przez nas firmę.

Startup Training to wydarzenie skierowane NIE TYLKO do przedsiębiorców, startup-ów, menadżerów, czy studentów. Zapraszamy wszystkie kreatywne, młode i przedsiębiorcze osoby.

Wydarzenie poprowadzi:
Monika Kliber – od 10 lat coach, trener, autor bloga o balansie i równowadze w życiu na www.monikakliber.com. W swoim doświadczeniu ma ponad 3500 godzin przeprowadzonych szkoleń oraz wsparcia coachingowo – mentoringowego. Obecnie wspiera osoby prywatne oraz biznes w poszukiwaniu równowagi w różnych sferach życia i biznesu oraz odkrywaniu swojego osobistego potencjału. Prowadzi szkolenia z zakresu takich umiejętności, jak efektywność osobista, inteligencja emocjonalna, komunikacja, work-life balance, coaching i pisanie ekspresywne.

Patron medialny:
BiałystokOnline.pl

Partnerzy wydarzenia:
Monika Kliber – W drodze do równowagi
Samorząd Wydziału Ekonomii i Zarządzania
Szkiełko – Fotografia

Zapisz się już dziś! Zapraszamy