Blisko rok temu dzięki współpracy Urzędu Miasta Białegostoku oraz sieci Inkubatorów AIP w przestrzeni miejskiej powstał pierwszy miejski Preinkubator Przedsiębiorczości, pozwalający na przetestowanie pomysłu biznesowego mieszkańcom Białegostoku bez zbędnego ryzyka. W tym miesiącu świętujemy jego 1 urodziny,  dlatego też chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniach, organizowanych specjalnie na tę okazję.

Jak wygląda plan urodzin?
28.06 – Dzień coworku za free

W godzinach 9:00 – 19:00 wszyscy mieszkańcy Białegostoku, potrzebujący miejsca do pracy będą mieli możliwość bezpłatnego skorzystania z powierzchni biurowej AIP przy ul. Warszawskiej 13 lok. 2. Rezerwacja miejsc odbywa się po wysłaniu zgłoszenia na adres: aipbialystok@inkubatory.pl

29.06 – Dzień szkoleń

Tego dnia odbędą się dwa bezpłatne szkolenia z zakresu tworzenia modeli biznesowych oraz sztuki wystąpień publicznych. Szkolenia poprowadzi Adam Gardocki – Partner Zarządzający Regionem AIP Polska Wschód.

Godz. 16:00 – Tworzenie modeli biznesowych – Inkubatory AIP Białystok ul. Warszawska 13 lok. 2, 

Wstęp wolny po rejestracji!

https://Urodzinoweszkolenie-BusinessModelCanvas.evenea.pl

Godz. 18:00 – Sztuka wystąpień publicznych – Inkubatory AIP Białystok ul. Warszawska 13 lok. 2,

Wstęp wolny po rejestracji!
https://urodzinoweszkoleniesztukawystapienpublicznych.evenea.pl

Szkolenia poprowadzi: Adam Gardocki – Partner Zarządzający AIP region Białystok | Lublin.

Związany z Inkubatorami AIP od 2013 roku, dołączając w tym czasie do zespołu jako praktykant, a następnie poszerzając swoją wiedzę z zakresu marketingu już jako specjalista ds. promocji i rozwoju. W latach 2015-2016 jako manager AIP Białystok odpowiadał za 3 Inkubatory zlokalizowane na terenie Białegostoku. W tym czasie koordynował ponad 170 przedsięwzięć biznesowych, realizowanych w województwie podlaskim. Od kwietnia 2017 roku pełni funkcję Partnera Zarządzającego w Polsce Wschodniej, nadzorując tym samym dodatkowo Inkubatory znajdujące się w Lublinie. Absolwent Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. W wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę z zakresu nowych technologii, funkcjonowania przedsiębiorstw w sektorze MŚP oraz źródeł finansowania startupów.

30.06 – Indywidualne konsultacje pomysłów biznesowych

Wszyscy przedsiębiorczy mieszkańcy Białegostoku posiadający pomysł na biznes będą mogli zaczerpnąć fachowej wiedzy i poddać swój pomysł biznesowy ocenie specjalistów, działających w strukturach Inkubatorów AIP. Spotkania będą prowadzone w godzinach 10:00 – 18:00 przy ul. Warszawska 13 lok. 2-3. Zapisy na konsultacje będą przyjmowane po wysłaniu zgłoszenia mailowego na adres: aipbialystok@inkubatory.pl lub telefonicznie 785 805 004.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach!