Inkubatory AIP Białystok oraz Google Internetowe Rewolucje 
zapraszają na warsztaty: 
Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy czyli narzędzia, które przydadzą się Twojej firmie!
które odbędą się 8 listopada (czwartek) o godzinie 18:00 

na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UwB, sala C. 2.2.

W czasie zajęć przedstawimy narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania. Pokażemy również rozwiązania za pomocą których Twoja firma będzie mogła:
– dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy 
– właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów 
– zaistnieć na rynkach zagranicznych.

Po warsztatach będzie również możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

Prelegent:

Kamil Nadolski – doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Swoje doświadczenia zdobywał m.in. w mediach ogólnopolskich (Grupa TVN, Newsweek, Rzeczpospolita), a także we współpracy z uczelniami wyższymi. Na co dzień pomaga w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, wskazując możliwości wykorzystania marketingu internetowego i nowych technologii. Posiada również doświadczenie we wspieraniu organizacji pozarządowych.

Podczas prelekcji Kamil zaprezentuje i pokaże, jak używać w praktyce narzędzi Googla m.in. Google Search Console, Google Moja Firma, Page Speed Insight, Google Analytics, Google AdWords oraz SEMStorm. Będzie można również dowiedzieć się o ofercie Google’a dla organizacji pozarządowych oraz jakich błędów wystrzegać się przy planowaniu kampanii marketingowej w internecie.

Liczba miejsc ograniczona. Wstęp wolny po rejestracji!

Zapisy: https://internetowyniezbednik.evenea.pl/

 
Zapraszamy serdecznie!
 

Partner merytoryczny: Google Internetowe Rewolucje

Partnerzy: Samorząd Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB