Macie już plany na ostatni tydzień sierpnia?

Jeżeli jeszcze nie, zapraszamy Was na bezpłatne wydarzenie z cyklu Letnia Akademia Przedsiębiorczości. Podczas akademii przybliżymy Wam zagadnienia z zakresu podstaw przedsiębiorczości, prawnych aspektów prowadzenia firmy, marketingu online oraz wsparcia finansowego firm. 

Szkolenia oraz warsztaty odbędą się w dniach 28 – 30 sierpnia 2018 r. w głównej siedzibie Inkubatorów AIP w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 13 lok. 2.

 

Liczba miejsc ograniczona. Wstęp wolny po rejestracji!

https://letniaakademia.evenea.pl/

 

HARMONOGRAM:

28 sierpnia

16:00 Rejestracja i oficjalne przywitanie uczestników

16:10 – 17:45 Rysunek w Biznesie – Angelika Sak – Krepovo- kreatywne notatki

17:45 – 18:00 Przerwa kawowa

18:00 – 19:30 Ochrona danych osobowych w kontekście RODO – Konrad Wnorowski

 

29 sierpnia

16:00 Rejestracja i oficjalne przywitanie uczestników

16:10 – 17:45 Wsparcie finansowe Twojej działalności – Wojewódzki Urząd Pracy

17:45 – 18:00 Przerwa kawowa

18:00 – 19:45 Sklep internetowy na platformie WordPress – pierwsze kroki z WooCommerce – Akamadr – Kamila Lickiewicz, Adrian Waśko

20:00 Networking

 

30 sierpnia

10:00 – 18:00 Dzień konsultacji pomysłów biznesowych w AIP Białystok dla wszystkich mieszkańców naszego województwa. Zapisy telefoniczne pod numerem telefonu 785 805 005

17:00 – 18:30 Rejestracja własnej firmy w ramach programu Preinkubacji AIP – Katarzyna Kosińska

 

 

Zapraszamy serdecznie!
Wstęp wolny po rejestracji!

Kilka słów o szkoleniach:

„WordPress — pierwsze kroki z WooCommerce” – to warsztaty na temat jak stworzyć pierwszy sklep internetowy. Od instalacji wtyczki po integrację z płatnościami. Pokażemy jak małym nakładem finansowym i bez konieczności programowania stworzyć w pełni funkcjonalny sklep, a to wszystko z praktycznymi ćwiczeniami.

Kamila Lickiewicz i Adrian Waśko — tworzymy strony oraz sklepy internetowe głównie bazując na WordPress. Akamadr tworzymy od pół roku. W tym czasie współpracowaliśmy z takimi firmami jak Sempai, iAutomatyka, FlyModel, Klub Judo Politechniki Białostockiej, Cudavianki, Kott Turbo Works. W WordPressie uwielbiamy jego uniwersalność — od prostych blogów, po duże portale, sklepy.

Szkolenie Rysunek w Biznesie skierowane jest do wszystkich osób, które chciałyby dowiedzieć się jaki wpływ na nasze postrzeganie świata ma obraz.

Na warsztatach uczestnicy dowiedzą się:
– Czym jest myślenie wizualne
– Jakie korzyści niesie ze sobą wizualne myślenie
– Jak wykorzystać wizualne myślenie w biznesie
– Uczestnicy poznają podstawowe triki w sktechntingu

Wsparcie finansowe Twojej działalności, czyli wykorzystaj możliwości – oferta Urzędów Pracy skierowana do osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców.

Zakres tematyczny:

– możliwości uzyskania dotacji na założenie firmy

– wspieranie rozwoju zawodowego pracodawców i pracowników sektora MŚP w województwie podlaskim

– usługi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej skierowane do osób planujących założenie własnej firmy oraz przedsiębiorców

Sylwia Stokowska – doradca zawodowy w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku. W swojej pracy pomaga wszystkim osobom potrzebującym wsparcia w aktywnym i efektywnym funkcjonowaniu na rynku pracy (m. in. wybór/zmiana miejsca pracy/zawodu, przygotowanie do poszukiwania pracy, planowanie rozwoju zawodowego), wspomaga w odkryciu i analizie kompetencji oraz predyspozycji i preferencji zawodowych. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu przedsiębiorczości, kreatywności, zarządzania sobą w czasie. Specjalizuje się również
w coachingu przedsiębiorczości i job-coachingu.