Bo wystrój siedziby firmy to Twoja wizytówka

Wystrój wnętrza jest bardzo ważnym elementem wizerunku firmy. Dlatego przy doborze wyposażenia przedsiębiorstwa najlepiej zwrócić się do profesjonalistów, dla których najważniejsza jest satysfakcja klienta.

Firma Limesto, która dostarcza wyposażenie do małych oraz dużych przedsiębiorstw, dopasuje produkty do potrzeb każdego z nas. To młody, dynamiczny zespół, działający na rynku lokalnym i krajowym. Limesto oferuje szeroki wybór mebli oraz stylowe dodatki wzbogacające każde wnętrze. I to bez względu na to, czy mówimy o zakładzie pracy, biurze, szatni, gabinecie lekarskim, szpitalu, bibliotece, szkole, czy warsztacie samochodowym.

Jak to możliwe? W ofercie firmy znajduje się ponad 600 produktów w najróżniejszej kolorystyce, wymiarze i kształcie. Można je obejrzeć oraz oczywiście kupić bez wychodzenia z domu, ponieważ podstawą działalności Limesto jest sklep internetowy. Asortyment jest zresztą sukcesywnie rozszerzany, aby sprostać oczekiwaniom klientom i zapewnić im odpowiednio wysoki komfort obsługi. Jeśli do tego dodamy trwałość, funkcjonalność i nowoczesną konstrukcję produktów oraz konkurencyjne ceny (towar pochodzi prosto od producenta), to wybór partnera do urządzania naszej firmy staje się oczywisty.

Limesto oferuje:

– meble biurowe: m.in. regały, szafy aktowo-kartotekowe oraz kartotekowe, szafy biblioteczne i szafki katalogowe idealne do czytelni, wyposażenie sal i biur.

– meble socjalne: m.in. szafy ubraniowe, szafki i stoliki szkolne, meble sportowe, wózki na laptopy i tablety, pojemniki do segregacji odpadów.

– meble medyczne – m.in. wyposażenie gabinetów lekarskich, stoliki chirurgiczne.

– meble warsztatowe – m.in. narzędziowe szafki szufladowe, wózki warsztatowe.

Wśród produktów firmy znaleźć można również szeroki wybór wózków transportowych, przeznaczonych do pracy w halach produkcyjnych, fabrycznych, magazynach, sklepach czy centrach handlowych.

Dlatego każdy klient znajdzie tu coś dla siebie.

Limesto

kom : 509 124 668

kom : 606 112 692

www.limesto.pl

e-mail: biuro@limesto.pl