Inkubatory AIP Białystok zapraszają na bezpłatne wydarzenie z cyklu Startup Training. Tematem przewodnim spotkania będą wartości, które mają ogromne znaczenie w podejmowaniu decyzji zawodowych.

Data: 13 marca 2018 r.
Godzina: 18:00 – 20:00
Miejsce: Wydział Ekonomii i Zarządzania UwB ul. Warszawska 63 sala 304.

Liczba miejsc ograniczona. Wstęp wolny po rejestracji!  https://podejmowaniedecyzjizawodowych.evenea.pl/

Warsztaty (ok. 1,5 godz.)

Znajomość swoich wartości to prawdziwy dar. To właśnie wartości pomagają nam stwierdzić czego naprawdę pragniemy i co nas motywuje. Jeśli znamy nasze wartości, wiemy co jest dla nas ważne i możemy skoncentrować się na tym, na czym naprawdę nam zależy, zamiast marnować czas na rzeczy, ludzi i działania, które nie są dla nas priorytetem.
Mając świadomość własnych, autentycznych wartości, łatwiej jest dokonywać takich wyborów jak obranie własnej ścieżki zawodowej, wybór kierunku studiów czy podejmowanie decyzji w ważnych, życiowych momentach.
Czasem ludzie mocno angażują się w to, co wydaje im się, że powinni robić, zamiast w to, co tak naprawdę chcieliby robić, tak od serca. Znasz to?
Każdy z nas ma własny, indywidualny zestaw wartości, tak jak odciski palców i DNA. To one sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi i inni od pozostałych. Mogą się one stać dla nas kierunkowskazem w podejmowaniu ważnych decyzji.
I właśnie Twoich indywidualnych wartości poszukamy podczas tego spotkania. Prawdziwe poznanie i zrozumienie własnych wartości wymaga czasu i przemyśleń. Podczas warsztatu zapoczątkujemy ten proces, z wykorzystanie metody jaką jest pisanie ekspresywne.

Zabierz ze sobą na warsztat długopis (i jego zapas) oraz zeszyt do pisania.

Prowadzący:
Monika Kliber – Doświadczony trener biznesu, coach, trener i prekursor pisania ekspresywnego w Polsce. Autor bloga na www.monikakliber.com. Były HR Business Partner i trener wewnętrzny międzynarodowych korporacji. Propagator ideii work-life balance oraz przyjaźni z emocjami w życiu osobistym i w biznesie. Obecnie wspiera swoich Klientów w projektowaniu codzienności w zgodzie z własnym rytmem, poprzez prowadzone szkolenia i sesje indywidualne. Prywatnie mama 5 letniej córki i żona męża 🙂

Więcej na www.monikakliber.com oraz https://www.facebook.com/MonikaKliberCOM/

WYDARZENIE skierowane jest NIE TYLKO do przedsiębiorców, startup-ów, menadżerów, studentów. Zapraszamy wszystkie kreatywne, młode i przedsiębiorcze osoby.

Zapraszamy serdecznie!

Patron medialny:
BiałystokOnline.pl

Partnerzy wydarzenia:
Monika Kliber – W drodze do równowagi
Samorząd Wydziału Ekonomii i Zarządzania